I VAŠE LOŽNICE SE MŮŽE ZMĚNIT<br> NA WELLNESS

I VAŠE LOŽNICE SE MŮŽE ZMĚNIT
NA WELLNESS

Sep.22.2017

Během podzimních měsíců dochází k úbytku slunečního svitu, často nás opouští dobrá nálada nebo nás zaplavují divné pocity. Ještě že přes víkend si můžeme odpočinout a načerpat nové síly. Ale co máme dělat, když se cítíme mizerně již v pondělí a víkend nám připadá vzdálený tisíc světelných let? Jedním z nejstarších regeneračních prostředků je masáž – díky ní se dokážeme uvolnit a zbavit nahromaděného stresu nebo únavy. Poraďte nenápadně partnerovi, jak vám oběma může zlepšit náladu. Například tím, že svou ložnici proměníte na wellness.

Bylinková masáž

Aromaterapie, fytoterapie, suché teplo. Blahodárné účinky těchto technik jsou spojovány s působením léčivých bylinek. Navozují pocit uvolnění a některé bylinky nám dokonce pomáhají zbavit se nepříjemné ztuhlosti svalů – zejména v oblasti krční a bederní páteře. Bylinky také zvyšují imunitu, odbourávají stres, zlepšují spánek nebo vzhled kůže. Pokud se pustíte do masáže bylinnými sáčky, pocítíte jejich úžasnou léčivou sílu. Sáčky naplněné bylinkami totiž příjemně prohřívají a uvolňují. Je to skvělá forma relaxace a posílení svalů, vláken, šlach, kostí, kůže a dobrý prostředek harmonizace těla a duše. Vaše ložnice se tak promění na skutečné wellness.

Medová masáž

Nejenže je med velmi výživný – obsahuje například vitaminy skupiny B a C, minerální látky jako draslík, vápník či hořčík, organické kyseliny nebo enzymy – ale má také schopnost vyplavovat z těla toxiny. Působí příznivě na fyzickou i psychickou stránku člověka. Kromě toho, vůně medu je pro mnohé afrodiziakem.

Olejová masáž

Zkusíte uvolňující olejovou masáž? Teplý voňavý bylinný olej přispívá k celkovému uvolnění těla i mysli, odstraňuje stres a organismus příjemně prohřeje a prokrví.

Ložnice je místem odpočinku, relaxu, místem, kde se partneři po náročném dni sejdou ke společně stráveným chvílím. A právě přeměna vaší ložnice na wellness může být jednou z nich.