POROTKYNĚ TALENTŮ DIANA MÓROVÁ: TAJNÝ RECEPT NA ODDECH!

POROTKYNĚ TALENTŮ DIANA MÓROVÁ: TAJNÝ RECEPT NA ODDECH!

Nov.19.2018

Herečka Diana Mórová se momentálně nezastaví ani na chvilku. Vedle divadla a rodiny stíhá i hodnotit nadějné talenty ve známé show Česko Slovensko má talent. I ona si však musí najít chvilku pro sebe – vypnout a odpočinout si. Na co v takové chvíli vsází všechny karty?

Odpočívat mě naučila choroba

To, že je v životě důležité odpočívat, Dianu naučil sám život. “Neposlouchala jsem varovné signály, které můj organismus vysílal, dlouhodobě jsem šla na 110% výkon, až jsem na to doplatila,” popisuje herečka hektické životní tempo, které vedlo až k vážné nemoci. Uznává však, že platí pořekadlo Všechno zlé je pro něco dobré. “Tak jsem se naučila relaxovat i já, odpočívat by se měl naučit každý z nás,” dodává.

Relax podle Diany

Jaký je vysněný relax podle Diany? “Miluji saunu, proto pokud mi to čas dovolí, jdu se do ní pořádně ohřát. V případě, že tolik času nazbyt nemám, dám si svou oblíbenou horkou koupel se solí a udělám si takové domácí wellness,” popisuje ideální odpočinek herečka, přičemž nezapomíná ani na romantiku – vonné svíčky a uklidňující hudbu.

Diana nepohrdne ani dobrou masáží, klidně i v domácím prostředí, kterou vám může dát partner či člen rodiny. Avšak když masáž, nesmí chybět kvalitní masážní olej či krém. “Já nedám dopustit na skvělý relaxační krém Vaxicum, ve kterém se spojuje směs éterických olejů z levandule, hřebíčku a rozmarýnu, doplněná o léčivý kafr,” vybírá herečka svého favorita na odpočinek a přidává i tajný tip: “Tento krém je skvělý, protože dodá klid duši, ale působí i na pohybové ústrojí. Například pokud to přeženu při cvičení a bolí mě namožené svaly, Vaxicum je moje první pomoc.”