NAŠE TĚLO JE NEJDOKONALEJŠÍ ŽIVÝ ORGANISMUS, TAK MU DOPŘEJME JEN TO NEJLEPŠÍ

NAŠE TĚLO JE NEJDOKONALEJŠÍ ŽIVÝ ORGANISMUS, TAK MU DOPŘEJME JEN TO NEJLEPŠÍ

Mar.23.2018

Představte si, že ležíte na pláži se zavřenýma očima. Vnímáte příjemný vánek, slyšíte šum moře a vaše pokožka se zahřívá od slunečních paprsků. Někde v dálce zní nenucená hudba a vedle vás leží vašemu srdci blízký člověk.

Dokonalé? Filmové? Nemožné? Idylické?

Asi každý z nás by si přál, byť jen jednou za život, zažít takovou filmovou romantiku.

Nejen naše tělo, ale i duše a mysl si to totiž občas zaslouží.

Myslíte si, že je nemožné navodit si takovou pohodu a relax doma, v nám známém prostředí? Je skutečně zapotřebí vždy změna prostředí, či dokonce kontinentu?

Mnoho článků a knih z poslední doby se věnuje pozitivnímu myšlení a vysílání pozitivní energie do vesmíru, která se nám v podobě dobrých skutků na základě fyziky zase vrátí. Můžeme si představit a přát si cokoli, a pokud nepochybujeme, mělo by se nám splnit i nemožné. Mnozí věří i na uzdravení pomocí pozitivního myšlení.

Každopádně dobro a láska nám dávají vždy pocítit radost ze života. Jak se říká, i z maličkostí bychom se měli umět těšit.

Pro někoho znamená každoroční dovolená u moře samozřejmost, pro tisíce lidí je to ale stále nesplněný sen. Dopřejme si proto radost, pohodu a příjemné chvíle kdykoliv a kdekoliv. Je to jen na nás jak. Dopřejme našemu tělu jen to nejlepší.

To vám přeje relaxační krém Vaxicum, plný voňavých léčivých bylinek.